Д Н Е С   /     ПРОГНОЗА

  1. сутрин
  1. денем
  1. вечер
макс. C° 26°  /  мин. C° 19°

юли 2020
пвтсрчпсн
293012345
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829303112

 

 

  #   Статии
23.06.2020
Национален събор на читалищата - Програма за 25 юни

Програма за 25 юни /четвъртък/


19:00 часа Откриване на събора с „Хороигралци Аспрос“ гр.Бяла ,гайдарска група ,Даниела Азълова и вокална група „Мелодия“към НЧ“Пробуда-1928“ гр.Бяла обл.Варна

19:20 часа Далия Михайлова към НЧ“Алеко Константинов-1884“ гр.Провадия обл.Варна с ръководител Виляна Иванова

19:30 часа Женска фолклорна група „Здравец“ към НЧ“Народна просвета 1904“ с.Млада гвардия обл.Варна с ръководител Георги Бонев

19:40 часа Женска певческа група „Медни гласове“,мъжко трио „Невшанци“,дует Руска и Атанас Атанасови с ръководител Георги Георгиев към НЧ“Нива 1901“ с.Невша обл.Варна.Индивидуално изпълнение на Дебора Христова с ръководител Росица Христова

20:00 часа Фолклорна група „Еньовска китка“ към НЧ“Васил Левски-1895“ с.Енево обл.Шумен с ръководител Георги Бонев

20:10 часа Женска певческа група към НЧ“Любен Каравелов-1908“ с.Горен Чифлик обл.Варна с ръководител Надя Иванова.
Индивидуално изпълнение на Ганка Колева

20:20 часа Група за автентичен фолклор „Росен здравец“ към НЧ“Просвета-1880“ с.Ивански обл.Шумен с ръководител Димитричка Христова

20:30 часа Фолклорен дует :Ивана Тодорова и Николет Колева към НЧ“Васил Левски-1924“ с.Пчелник обл.Варна с ръководител Красимира Драгнева

20:40 часа Пресияна Паскова , Рая Неделчева , Зария Христова , Даниела Иванова, Ния Неделчева към НЧ“Изгрев 1919“ гр.Долни Чифлик обл.Варна с ръководител Диана Николова

20:50 часа Ивана Тодорова към НЧ“ Васил Левски-1924“ с.Пчелник обл.Варна с ръководител Диана Николова

21:00 ч Вокална група „Колорит“към НЧ“Елин Пелин-1903“ гр.Перник с ръководител Петър Симеонов

21:10 часа Група за автентичен фолклор „Дюлинска младост“към НЧ“Хр.Ботев-1927“ с.Дюлино обл.Варна с ръководител Върба Гочева

21:20 часа Група за автентичен фолклор към НЧ“Васил Левски-1937“ с.Господиново обл.Варна с ръководител Станка Пенчева

21:30 часа Женска вокална група за обработен фолклор“Авлигите“ и клуб за народни танци „Анесица“ към НЧ“Пробуда-1907“с.Тетово обл.Русе.Индивидуално изпълнение на Павлина Андреева



21:40 часа Блок програма на НЧ“Развитие 1895“ гр.Стражица обл.Велико Търново с участието на женски народен хор ,мъжка фолклорна група , женска фолклорна група ,народен оркестър „Развитие“ с ръководител Атанас Костов и Фолклорен танцов клуб „Традиция“ с ръководител Росица Милева


Автор: www.byala.org

 

© Община Бяла 2006-2020
начало | карта на сайта | © Copyrights | помощ | администрация